Öğretmen Evrakları

3.Sınıf Günlük Planlar Tüm Dersler

3.Sınıf Günlük Planlar Tüm Dersler: 2017’de kaldırılan günlük planlar EYLÜL 2022, 2779-EK sayılı tebliğler dergisinde Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı kararı ile tekrar zorunlu hale ”Ders Planı” olarak getirilmiştir. Buna göre ilkokul, ortaokul, lise ve okul öncesi kurumlarında ders planı hazırlamak öğretmenin görevidir ve zorunludur. 3.Sınıf Günlük Planlar Tüm Dersler

DÖKUMAN ARA

3.sınıf günlük planlar ilkokuldokuman.com olarak sitemize eklendi. 3.sınıf günlük plan ders ders ayrılarak tek bir dosyada bütün hafta birleştirilerek eklendi. Tüm haftaları içeren 3.sınıf günlük planlara aşağıdan ulaşabilirsiniz. 3. sınıf serbest etkinlik günlük plan, 3. sınıf matematik günlük plan, 3. sınıf müzik dersi günlük plan, 3. sınıf hayat bilgisi dersi günlük planlarla birlikte 3. sınıf yıllık plan 2023-2024 dosyasına da sitemizden ulaşabilirsiniz.

3. Sınıf 1. Haftadan son haftaya kadar tüm derslere ait tüm hafta Günlük Planlar için aşağıdan ders seçimi yapınız.

2023-2024 Güncel 3.Sınıf Günlük Planlar Tüm Dersler

2023-2024 eğitim öğretim yılına ait 3.Sınıf Matematik Dersi Günlük Plan 3.Sınıf Türkçe Dersi Günlük Plan 3.Sınıf Fen Bilimleri Dersi Günlük Plan 3.Sınıf İngilizce Dersi Günlük Plan 3.Sınıf Hayat Bilgisi Dersi Günlük Plan 3.Sınıf Müzik Dersi Günlük Plan 3.Sınıf Serbest Etkinlikler Dersi Günlük Plan 3.Sınıf Görsel Sanatlar Dersi Günlük Plan 3.Sınıf Beden Eğitimi ve Spor Dersi Günlük Plan dosyalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tüm sınıflar için günlük planlar sayfasına gitmek için ilkokul günlük plan sayfamızı ziyaret edin. Günlük planlarla uyumlu güncel 2023-2024 yıllık planlar için de ilkokul yıllık planlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir